Girl in a jacket Girl in a jacket

KURUMSAL / Firma Profili

İvme Mermer Ltd. Şti.

Firma Profili

2007 Kasım ayında kurulan “İvme Mermer Ltd. Şti.mermer,onyx ve doğal taş sektöründe, Türkiye’nin her bölgesinden çıkan ürünleri tüm dünya ülkelerine ihraç etmektedir.

Firmamız;Manisa ili,Köprübaşı ilçesinde aktif olarak iki tane onyx ocağı çalıştırmaktadır.

Her işinde kaliteyi, dürüstlük ve güvenilirliği ile harmanlamayı ön planda tutan İvme Mermer; profesyonel iş anlayışıyla müşteri beklenti ve gereksinimlerini anlayarak çözümlemeyi ilke edinmiştir.

Artan ivmesi ile yoluna devam eden şirketimiz 2010 yılı itibari ile kendi “Oniks” ocağını faaliyete geçirmiştir.


ivme marble

KALİTE POLİTİKAMIZYENİLİKÇİ

Yeni ve yararıcı fikirlerle sürekli kendini geliştiren, , gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir hizmet anlayışı!

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmek.Müşteri memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak.

KALİTE

Kaliteyi standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarıp, kültür ve felsefeyi temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olarak tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturuyoruz!

GÜVENİLİR

Her türlü müşteri talebi karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren bir anlayış!


İVME MERMER TANITIM FİLMİ


Her işinde kaliteyi, dürüstlük ve güvenilirliği ile harmanlamayı ön planda tutan İvme Mermer; profesyonel iş anlayışıyla müşteri beklenti ve gereksinimlerini anlayarak çözümlemeyi ilke edinmiştir. Artan ivmesi ile yoluna devam eden şirketimiz 2010 yılı itibari ile kendi “Oniks(ONYX)” ocağını faaliyete geçirmiştir.